Cumalıkızık Yol Tarifi - Nasıl Gidilir

Cumalıkızık tatil yöresine ne kadar mesafede olduğunuzu gösteren, Cumalıkızık ulaşımı hakkında bilgi veren, Cumalıkızık yolculuğu ile ilgili görüşlerinizi paylaşabileceğiniz Cumalıkızık tanıtım sayfası.
 
 
Cumalıkızık, Bursa ili Yıldırım ilçesi sınırları içerisindedir. Kendi aracınızla, Bursa şehir merkezinden Ankara istikametinde ilerlediğinizde yolun sağındaki Cumalıkızık tabelalarını takip ederseniz, yol ayrımından bir kaç kilometre sonra Cumalıkızık'a ulaşabilirsiniz. Şehir içinden ve terminalden kalkan servisler ile de Cumalıkızık'a ulaşım mümkündür.
 
 
 
 
Hareket Noktası :     Varış Noktası : Cumalıkızık
 
Gezgin Yorumları
 
Araba olmadan ulaşımı nasıl sağlarız acaba, otobüs falan var mı?
cansu avcu l 3 Temmuz 2014, Perşembe 00:49 l  
 
Beni bir tanıdıklarım götürdü çok beğendim. Tavsiye ederim. Kendinizi evde gibi rahat hissedebileceğiniz bir ortam var. Kahvaltıları da çok iyidi. Ve yaptığınız ödemede 15 TL kişi başı.
Cengiz Özçevik l 1 Mayıs 2014, Perşembe 20:00 l  
 
Merak ediyorum. Gezip, görmek istiyorum.
habib tunç l 11 Ağustos 2013, Pazar 13:24 l  
 
 
Peki Cumalıkızık hakkında sen neler düşünüyorsun?

En Çok Beğenilen Oteller
 
En Çok Yorumlanan Oteller
 
En Çok Beğenilen Mekanlar
 
 
 
Oylat hakkında her şeyi bulabileceğin sayfamıza göz at!

Bodrum tatilinizde nerelerde yemek yenilir? Bodrum'da yemek yenilecek yerler sayfamızda gezgin görüşlerini okuyun, siz de tavsiyede bulunun.

İstanbul'dan Alaçatı ne kadar uzaklıkta? İstanbul Alaçatı Arası Kaç Kilometre? sayfamızı inceleyin, hem mesafe hem de yol tarifi hakkında bilginiz olsun.

Seyahat Tüyoları